Strazburg Eğitim Ataşeliği

TEKNOFEST 2024 Yarışma Başvuruları Açıldı: "Gelecek Sensin!"

TEKNOFEST 2024 Yarışma Başvuruları Açıldı:

 

 Türkiye'nin önde gelen teknoloji etkinliği TEKNOFEST'in 2024 yılındaki yarışma başvuruları başladı. "TEKNOFEST ile Gelecek Sensin" sloganıyla düzenlenen prestijli yarışmalar, teknoloji tutkunlarına yüksek performanslı projelerle kendilerini gösterme fırsatı sunuyor.


TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali bünyesinde düzenlenen ve dünyanın en büyük teknoloji yarışmalarından biri olan etkinlik, bu yıl katılımcılara toplamda 25 milyon TL ödül ve 50 milyon TL'nin üzerinde malzeme desteği sağlayacak. Festival, her geçen yıl artan ilgi ve katılımcı sayısıyla Türkiye'nin tarihindeki en büyük ödüllü teknoloji yarışmalarından biri olarak öne çıkıyor.

TEKNOFEST 2024 teknoloji yarışmaları, 47 kategoride düzenlenecek. Yarışmacılar, birbirinden farklı disiplinlerde yarışarak yeteneklerini sergileme ve teknoloji dünyasında önemli bir iz bırakma şansı bulacaklar.

 Son başvuru tarihi 20 Şubat 2024

 @tcmeb @mebabdigm @eğitimdiplomasisi @tcbestepe @tmaarifvakfi @emrullahislerankara @gazi_universitesi @projepiktes @yeeorgtr3 rue Toreau 67000 Strasbourg / France - (0033) 3 88 61 35 69

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.