Strazburg Eğitim Ataşeliği

Sarrebourg Association d'Amitié Franco-Turc'den Dernek Başkanı Sami KAYA ve Abidin ANDAÇ 12 Eylül 2022 tarihinde, Strazburg Eğitim Ataşemiz Sn.Prof.Dr. Muammer NURLU'yu makamında ziyaret ettiler.

Sarrebourg Association d'Amitié Franco-Turc'den  Dernek Başkanı Sami KAYA ve Abidin ANDAÇ 12 Eylül 2022 tarihinde, Strazburg Eğitim Ataşemiz Sn.Prof.Dr. Muammer NURLU'yu makamında ziyaret ettiler.

Sarrebourg Association d'Amitié Franco-Turc'den  Dernek Başkanı Sami KAYA ve Abidin ANDAÇ 12 Eylül 2022 tarihinde, Strazburg Eğitim Ataşemiz Sn.Prof.Dr. Muammer NURLU'yu makamında ziyaret ederek, bölgelerindeki Türk çocukları ve Türkçe dersleri üzerine bilgiler vermiş ve öğretmen talebinde bulunmuşlardır. Eğitim Ataşemiz NURLU, Sarrebourg bölgesinde yaşayan Türkler hakkında ayrıntılı bilgi aldıktan sonra dernek yöneticilerine, taleplerinin karşılanacağını belirterek, Türkiye'den gelecek 19 öğretmenden birinin orada görev yapacağı müjdesini vermiştir.

#tcmeb #eğitimdiplomasisi #abdigm #cumhurbaşkanlığı #yunusemreenstitüsü #maarifvakfı #piktes

3 rue Toreau 67000 Strasbourg / France - (0033) 3 88 61 35 69

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.