Strazburg Eğitim Ataşeliği

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı sn. Ömer Faruk YELKENCİ Ataşeliğimizi ziyaret ettiler

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı sn. Ömer Faruk  YELKENCİ Ataşeliğimizi ziyaret ettiler

Avrupa Konseyi Eğitim Bakanları Daimi Konferansına katılmak için Strazburg'a gelen Milli Eğitim Bakan Yardımcısı sn. Ömer Faruk YELKENCİ ve beraberindeki heyet Eğitim Ataşemiz sn. Prof. Dr. Muammer NURLU'ya ziyarette bulundular. 

 

Bakan yardımcısı sn. YELKENCİ, Eğitim Ataşemizden Strazburg Başkonsolosluğuna bağlı bölgelerdeki Türk çocuklarının eğitim öğretimi ile bölgedeki Türk nüfusun iktisadi ve toplumsal yapısı hakkında bilgiler aldı. 

 

Başta Bakan Yardımcımız sn. YELKENCİ olmak üzere beraberinde Ataşeliğimizi ziyaret edip bizi onurlandıran YÖK Başkan V.  sn. Haldun GÖKTAŞ,  AB ve Diş İlişkiler Gn. Müdürü sn. T. KORKMAZ ve Daire Başkanı sn. S. ABDÜLHAKİMOĞULLARI'na gönülden teşekkür ederiz.

 

@tcmeb @mebabdigm @eğitimdiplomasisi @tmaarifvakfi @emrullahislerankara @gazi_universitesi @projepiktes @yeeorgtr MEB Yurt Dışı Eğitim TÜRGEV - Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı nazifyilmaz celileerenokten @abdulhaliminam

 

3 rue Toreau 67000 Strasbourg / France - (0033) 3 88 61 35 69

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.