Strazburg Eğitim Ataşeliği

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı sn. Doç. Dr. Celile Eren ÖKTEN Strazburg'da öğretmenlerle bir araya geldi

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı sn. Doç. Dr. Celile Eren ÖKTEN Strazburg'da öğretmenlerle bir araya geldi

 

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı sn. Doç. Dr. Celile Eren ÖKTEN Ataşeliğimizi ziyaret ettikten sonra görev bölgemizdeki Türkçe öğretmenleri ile bir araya geldi.

 

Başkonsolosluğumuz'da 10 Kasım 2023 tarihinde gerçekleştirilen toplantıda, Bakan Yardımcısı Sayın Celile Eren ÖKTEN, T.C. Strazburg Başkonsolosu Sayın Bekir Sarp ERZİ, Paris Eğitim Müşaviri Sayın Prof. Dr. Suna TİMUR AĞILDERE, Paris Eğitim Ataşesi Sayın Dr. H. Eren SUNA, Bordo Eğitim Ataşesi Sayın Prof. Dr. Veda ASLIM YETİŞ ile Strazburg Eğitim Ataşesi Prof. Dr. Muammer NURLU, Strazburg Başkonsolosluğuna bağlı bölgelerdeki Türk çocuklarının eğitim öğretimi ile bölgedeki Türkçe öğretmenlerinin karşılaştıkları sorunları ve çözüm önerilerini ele alarak verimli istişarelerde bulundular.

 

Başta bizi onurlandıran Bakan Yardımcımız sn. ÖKTEN olmak üzere beraberinde heyete gönülden teşekkür ederiz.

 

@tcmeb @mebabdigm @eğitimdiplomasisi @tmaarifvakfi @emrullahislerankara @gazi_universitesi @projepiktes @yeeorgtr MEB Yurt Dışı Eğitim TÜRGEV - Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı nazifyilmaz celileerenokten @abdulhaliminam

 

13-11-202313-11-202313-11-202313-11-2023

 

3 rue Toreau 67000 Strasbourg / France - (0033) 3 88 61 35 69

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.